logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Nuh Un Ankara Tel Şehriye 500 g

Nuh Un Ankara Tel Şehriye 500 gAdet
Koli


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Nuh Un Ankara Tel Şehriye 500 g

Nuhun Ankara Tel Şehriye 500 Gr

 

Temel gıdalar arasında bulunan şehriyeler, markaları eşliğinde sunulmakta. Bizim Toptan içerisinde tüm popüler markalar yerini almıştır. Sonuç olarak aralarından tercihte bulunmanız ve siparişe geçmeniz zor değil. Mesela Nuhun Ankara tel şehriye 500 gr bunlardan bir tanesidir. Markanın şehriyeden ziyade makarna alternatifleri de göz önünde bulundurulabilir.

 

Tel şehriyelerin çoğu yemekte kullanımına yer verildiği ve bu yüzden talep gördüğü açık durumda. Üstelik sıklıkla tüketilen bu ürünün son derece ekonomik fiyatlardan satışına yer verilmektedir. Yani birden fazla satın alabilir ve mutfaklarınızda bulundurabilirsiniz. Bu şekilde dilerseniz pilavlarınızda kullanabilirsiniz. Nitekim çoğunluklu pirinç ile bulgur pilavlarına ilave edilmektedir.

 

Yaygın olarak çorba yapımında da şehriyeler tercih edilmekte. Gerek tel gerekse arpa olarak üretilen şehriyelerden çorba yapmak zor değil. Bu aşamada kaynayan çorba suyunun içerisine şehriyelerin ilave edilmesi gereklidir. Ebatlarından dolayı kısa sürede pişen şehriyeler, bir süre sonra şişme gösterir. Bundan dolayı çorbanın suyuna göre miktarı ayarlamanız gerekiyor. Yani şehriyenin yoğun olması halinde su azalır ve çorba formunu kaybedebilir.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.