logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Nuh Un Ankara Makarna Mantı 500 g

Nuh Un Ankara Makarna Mantı 500 gAdet
Koli


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Nuh Un Ankara Makarna Mantı 500 g

Nuhun Ankara Mantı Makarna 500 Gr

 

Mantı yapmaya vakti olmayanlar bunun yerine makarna tercih ediyor. Nitekim mantı şekline sahip olanlar makarnalar da mevcut durumda. Şöyle ki mantı hamuru açmak ve küçük küçük kesmek zorunda değilsiniz. Bunun yerine hazır açılmış, kesilmiş ve kurutulmuş olan makarnalar göz önünde bulundurulabilir. Mesela Nuhun Ankara mantı makarna 500 gr bu anlamda talep görmektedir.

 

Mantı şekline sahip olan makarnanın, sade bir şekilde haşlanması ve servis edilmesi mümkün. Yani klasik makarnalarda olduğu gibi su içerisinde haşlanması temel alınır. Beraberinde sade ya da soslu bir şekilde tüketimine geçilebilir. Bunun dışında isteyenler mantı gibi içerisine kıyma ekleyebilir. Nitekim makarnaların bir ucu açık olduğu için kıyma takviye edilebilir.

 

Takviyeleri eşliğinde makarnaların haşlanması zor değil. Yine su içerisinde pişirilen makarnalar bu sefer farklı bir lezzete sahip olacaktır. Öyle ki içerisinde bulunan kıymalar eşliğinde mantı formuna sahip olmaları sağlanır. Beraberinde üzerine yoğurt eklenebilir. Hatta salça sosu yaparak tam bir mantı görünümü elde etmeniz de mümkün.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.