logo
logo
logo
Teslimat Yöntemi Seçin
  • Kargo ile Teslimat

  • Mağazadan Teslimat

  • resm Nuh Un Ankara İnce Uzun 500 g
  • resm Nuh Un Ankara İnce Uzun 500 g

Nuh Un Ankara İnce Uzun 500 g
250 TL üstü ücretsiz kargo!

En geç 02.02.2021 Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


Ürün Açıklaması

Nuh Un Ankara İnce Uzun 500 Gr

 

Nuh Un Ankara Makarnası İnce Uzun 500 gr. durum buğdayı irmiği ve su ile üretilmektedir. Pişirme Süresi 9-11 dakika arasında olan makarna en pratik yapılan yemeklerden birisidir. Türk Gıda Kodeksi’ne uygun olan ince uzun makarna hem çocukların hem de yetişkinlerin severek tükettiği bir yemek çeşididir.

Nuh Un Ankara makarna pişirme önerisi paketlerin arkasında yer almakta olup beklenmedik zamanlarda sofranıza koyabileceğiniz en pratik tariflerdendir. Tahıl üretiminde başarılı sonuçlar ortaya koyan ülkemizde durum buğdayından elde edilen makarna farklı tarifler ile sofralarda yerini alıyor.

500 gramlık paketlerde sunulan ince uzun makarna çeşidi oldukça uzun ömürlüdür. Serin ve kuru ortamda saklanan paketler, paket üzerinde yazılı olan son tüketim tarihlerine dek pişirilmeye uygundur.

Günün her saatinde pişirerek tüketebileceğiniz makarnalarınızı Bizim Toptan reyonlarından satın alabileceğiniz gibi internet adresimiz üzerinden de sipariş verebilirsiniz. Bizim Toptan online satış mağazasından sipariş vereceğiniz ürünleriniz en kısa sürede adresinize teslim edilmek üzere yola çıkacaktır.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 3 iş gününde kargoya verilir. Teslimat MNG Kargo ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 250 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.