logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Nuh Un Ankara Arpa Şehriye 500 g

Nuh Un Ankara Arpa Şehriye 500 gAdet
Koli


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Nuh Un Ankara Arpa Şehriye 500 g

Nuh Un Ankara Arpa Şehriye 500 Gr

 

Klasikleşen lezzetlerden bir tanesi olan Nuh un Ankara arpa şehriye özel olarak üretilmiş olup, son derece hijyenik şekilde paketlenmiştir. Güneş ışığından uzak, serin bir yerde muhafaza etmeniz durumunda lezzetinde herhangi bir değişim yaşanmaz.

Son derece uzun ömürlü ve kullanışlı olmasının yanı sıra içeriğinde kimyasal ya da sağlık açısından zararlı herhangi bir ürün bulunmaz. Genellikle üretim tarihinden itibaren, 2 yıl içerisinde tüketilmesi önerilir. Paketi açılmadığı sürece kullanım süresi daha da uzundur.

Türk Gıda Kodeksi’ne uygun bir şekilde hazırlanan arpa şehriye hem yemeklerde hem de çorbalarda çok fazla tercih edilen lezzetlerden biridir. Herkesin damak zevkine hitap eder ve lezzeti oldukça hafiftir.

Durum buğday irmiğinden üretilmiş olmasının yanı sıra aromatik bir tada sahiptir. Ambalajı son derece dayanıklı olduğu gibi kısa sürede yırtılmaz. Uzun ömürlü bir gıda olmasının yanı sıra paketlenmesi sürecinde de büyük bir titizlikle hareket edilmiştir. Özel cihazlarla birlikte el değmeden hijyenik olarak tüketilmeye hazır hale getirilmiştir.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.