logo
logo
logo
Teslimat Yöntemi Seçin
  • Kargo ile Teslimat

  • Tıkla Gel Al

  • resm Filiz Burgu 500 g

Filiz Burgu 500 g

4 Adet üzeri 3,1 TL

Adet Fiyatı : 3,45 TL
Koli Fiyatı (20 Adet) : 61,92 TL 68,90 TL
Birim Fiyat: 3,10 TL


250 TL üstü ücretsiz kargo!

En geç 16.06.2021 Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


Ürün Açıklaması

Filiz Burgu 500 g

Filiz Burgu 500 Gr

 

Filiz markasının 50 yıla yakın zamandır üretime yer verdiği ve popüler halde olduğu açık durumda. Yani makarna denilince akla gelen ilk markalardan bir tanesidir. Bu açıdan güvenilir gelen ve sıklıkla tercih edilen makarna firmaları arasındadır. Farklı alternatifler eşliğinde makarnalarını sunan Filiz markası, Bizim Toptan içerisinde yerini almıştır. Üstelik piyasanın altında olan fiyatları eşliğinde alıcısını karşılıyor.

 

Filiz burgu 500 gr olarak satışa hazır durumda. Makul fiyatlara yer verildiği için birkaç adet satın alınabilir. Neticesinde hızlı kargolar eşliğinde ulaşım sağlanır ve anında tüketimine geçilebilir. Bu aşamada hazırlık talimatları dikkate alınmalıdır. Örneğin birkaç dakika kadar kaynar su içerisinde pişirilmesi yeterli olacaktır. İsteyenler sos alternatiflerini dikkate alarak servise hazırlayabilir.

 

Adından da anlaşıldığı gibi burgu şeklinde olan makarnalardan bir tanesidir. Şekillerinden dolayı çocukların da tercih ettiği açık durumda. Bu aşamada çocuklar için sade makarnalar hazırlanabilir. İsteğe bağlı olarak farklı sosların da hazırlanması mümkün. Mesela burgu makarnaların üzerine yoğurt gezdirilebilir. Hatta yoğurt üzerine salça ile domates sos eklenebilir.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 3 iş gününde kargoya verilir. Teslimat MNG Kargo ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 250 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.