logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Eti Kakaolu Bisküvi 125 g 12'li

Eti Kakaolu Bisküvi 125 g 12'liKoli


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Eti Kakaolu Bisküvi 125 g 12'li


Eti Kakaolu Bisküvi ürünüyle birlikte çay yanında tüketebileceğiniz bir bisküvi ürününe erişebilirsiniz. Bisküviler, tatlı atıştırmalıklar kategorisinde olan bir üründür. Açlığınızı da bu ürünlerle beraber yatıştırabilir, atıştırmalıklar sayesinde hem lezzetli bir yiyecekle doyabilir, hem de bunu çok daha uygun bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Kaliteli kakaonun kullanıldığı Eti bisküvi ürünleri, kalite standartlarına göre üretilmektedir. Bu sayede ürünü güvenle ve afiyetle tüketebilirsiniz. Özellikle küçük yaşta bir çocuğunuz varsa onu bu ürünlerle birlikte sevindirebilirsiniz. Çıtır çıtır ve lezzetli yapısı, sadece çocuklara değil her yaşta bireye hitap etmektedir.
Eti Kakaolu Bisküvi ürününü sıcak bir içecek ile tüketerek lezzet düzeyini arttırabilirsiniz. Atıştırmalıklar konusunda tarz sahibi olan kişilerin tercihi olan Eti markası, ürünlerin tamamında aynı kaliteyi baz almaktadır. Bu sayede ürünlerin her birisi kaliteli özelliklere sahip olmaktadır. Ürünleri sitemiz üzerinden inceleyebilir, içeriğinde hangi malzemelerin yer aldığına bakabilirsiniz. Bu sayede çok daha bilinçli tercihlerde bulunabilirsiniz. Daha sonrasında yine sitemiz üzerinden satın alabilir ve tüketebilirsiniz.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.