logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Besler Mutfak Makarna Fiyonk 500 g
  • resm Besler Mutfak Makarna Fiyonk 500 g

Besler Mutfak Makarna Fiyonk 500 gAdet
Koli


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Besler Mutfak Makarna Fiyonk 500 g

Besler Mutfak Fiyonk 500 Gr

 

Makarnaların temelde aynı içeriklere sahip oldukları açık durumda. Sadece farklı görsellere ve pişirme sürelerine yer verilmektedir. Örnek verecek olursak Besler mutfak fiyonk 500 gr makarnalar bunlardan bir tanesidir. Şöyle ki fiyonk görünümleri ile dikkat çektikleri görülüyor. Bir de sadece 5 ile 8 dakika aralığında pişirme süresine sahiptir.

 

Kısa süre içerisinde pişirilen ve servise hazır olan fiyonk makarnalar, farklı soslar eşliğinde daha lezzetli hale geliyor. Mesela kıymalı olan soslar kullanılabilir, Aynı zamanda mevsime bağlı olarak salça ile domates sosları da hazırlanabilir. Bu soslar eşliğinde lezzetin farklı hale gelmesi mümkün olacaktır. Üstelik misafirlere dahi sunulabilir. Özellikle de soslar eşliğinde hazırlanan makarnalar herkesin beğenisini kazanıyor.

 

Yediden yetmişe herkesin beğenisini kazanan makarnalar, pratik yiyeceklerimiz arasında. Yani yemek yapmaya vakti olmayanların anında değerlendirdikleri yiyeceklerden bir tanesidir. Öyle ki yukarıda da belirttiğimiz gibi 5 - 8 dakika içerisinde hazırlanması mümkün oluyor. Aynı zaman aralığında sosunu da hazırlayarak zamandan tasarruf edebilirsiniz. Böylece hem lezzetli hem de doyurucu yemeğiniz hazır olacaktır.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.