logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Besler Mutfak Makarna Boncuk 500 g
  • resm Besler Mutfak Makarna Boncuk 500 g

Besler Mutfak Makarna Boncuk 500 gAdet Fiyatı : 10,75 TL
Koli Fiyatı (20 Adet) : 215,00 TL
Birim Fiyat: 10,75 TL


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Besler Mutfak Makarna Boncuk 500 g

Besler Mutfak Boncuk 500 Gr

 

Hem yetişkinlerin hem de çocukların damak tadına uygun olan makarna türleri mevcut durumda. Mesela Besler mutfak boncuk 500 gr bunlardan sadece bir tanesidir. Boncuk şeklinde olmasından dolayı da çocuklara sıklıkla yapılıyor. Öyle ki tüketiminin kolay olduğu açık durumda. Minik boncuklar halinde tasarlanan makarna, 500 gr olarak Bizim Toptan’da yerini almıştır.

 

Yine klasik makarnalarda olduğu gibi suda haşlayarak servis etmeniz mümkün olmakta. Boncuk makarnalar ebatlarından dolayı daha kısa sürede pişiyor. Şöyle ki 5 ile 8 dakika içerisinde pişmiş olacaktır. Bu anlamda birkaç adet tencere içerisinden alarak tadına bakılabilir. Neticesinde yumuşamış olan makarnaların süzülmesi gereklidir. Yani kalan suyun süzülmesi haline servise hazır olacaktır.

 

Tek başına tüketildiği gibi ana yemeklerin yanına da ilave edilebilir. Mesela et ya da tavuk yemeklerin pilavlarda tercih halinde. Ancak bu makarna türünün de pilav kadar tercih edildiği görülüyor. Özellikle de ebatların küçük olması ve bundan dolayı doyurucu olmaması göz önünde bulundurulur. Böylece ana yemeklerin yanına ilave edilerek servisine geçilebilir.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.