logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Barilla Makarna Pennette Kalem 500 g

Barilla Makarna Pennette Kalem 500 gAdet


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Barilla Makarna Pennette Kalem 500 g

Barilla Makarna Pennette 500 Gr.

İtalyan markası olan Barilla, İtalya geleneksel mutfağına göre el değmeden fabrikada üretilen ürünler arasında yer almaktadır. Hamurun ince şeritler halinde kesilerek kalem makarna şekline getirilmesi ve kurutulması işleminden sonra paketlenmesi sonucunda barilla makarna pennette 500 gr. Makarna elde edilir.

Türk geleneksel yemek kültüründe de yerini almış makarna, istediğiniz sos ve şarküteri ürünleriyle kullanabileceğiniz gıda ürünleri arasındadır. Kısa zamanda pişme özelliği bulunan makarna çeşitlerini bizim mağaza reyonlarında bulabilirsiniz.

Barilla penne rıgate makarna çeşitleri, kutulu ambalajında yer almaktadır. Aynı zamanda 15 ile 25 dakika arasında kaynar suda haşlama işlemiyle pişirilen makarna gıda ürünü, akşam ve öğle yemeklerinizde ara sıcak olarak tüketebileceğiniz ürünlerdendir.

Bizim toptan mağazalarında makarna reyonunda bulabileceğiniz Barilla makarna çeşitlerinden olan pennette, çeşitli soslar ve baharat çeşnileri ile harmanlayıp tüketebileceğiniz ürünler arasında yer almaktadır. Kaynar suda haşlanarak pişirilen makarna gıda ürünler, glutenli hamur ürünleri arasında yer alan yiyeceklerdendir. İstediğiniz gıda malzemesi ile tüketebileceğiniz makarna çeşitlerini, bizim toptan mağazalarımızdan da sipariş edebilirsiniz. 

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.