logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Nuh Un Ankara Makarna Fiyonk 500 g

Nuh Un Ankara Makarna Fiyonk 500 gAdet
Koli


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Nuh Un Ankara Makarna Fiyonk 500 g

Nuh Un Ankara Fiyonk 500 Gr

 

Makarnalar temelde aynı lezzete sahip olsa da farklı markalar ve görsellerden üretilir. Kulak, kıvırcık ya da burgu gibi çeşitli türleri mevcut durumda. Örneğin bu şekilde üretim yapan Nuh’un Ankara markası bulunuyor. Markanın çeşitli görsellere sahip makarnaları satın almak isteyenleri karşılıyor.

 

Nuh’un Ankara fiyonk 500 Gr olarak siparişe hazır durumda. Genelde de makarna markalarının 500 Gr olacak şekilde üretime yer verdikleri görülüyor. Yine bunlar arasında olan Nuh’un Ankara markasının makarnaları da 500 gram olarak paketleri içerisinde yerini almıştır.

 

Paketin içerisinde fiyonk görünümlerine sahip olan makarnalar bulunuyor. Yakından göz atmanız halinde de fiyonk görünümlerini fark etmeniz mümkün. Her zevke uygun olacak şekilde makarnalar mevcut durumda. Aralarından dilediğinizi seçebilir ve siparişe geçebilirsiniz.

 

Ekonomik fiyatlardan satılan makarnalar, Bizim Toptan’da ekstra makul durumda. Adı üstünde toptan fiyatından elde etmeniz sağlanır. Bundan dolayı da birkaç adet satın almanızda fayda var. Paketleri inceleyenler son olarak ücretlerine göz atarak siparişini tamamlayabilir. Böylece siparişin hazırlık süreci başlatılır ve elinize ulaşması sağlanır.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.