logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Barilla Makarna Spaghetti 500 g

Barilla Makarna Spaghetti 500 gAdet Fiyatı : 33,50 TL


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Barilla Makarna Spaghetti 500 g

Türk mutfaklarında yerini alan, geleneksel İtalyan yemeklerinden biri olan makarna, fabrika ortamında hijyen kurallarına uyularak hazırlanmaktadır. Hamurun ince şeritler halinde kesildikten son, spaghetti şeklinin verilmesi sonucu kurutularak hazırlanan Barilla Makarna Spaghetti 500 gr. Kutu ambalajlı paketine yerleştirildikten sonra bizim toptan mağazalardaki kuru gıda makarna reyonunda yerini alır.

Geleneksel yemekler arasında da bulunan barilla spagetti n.5, kaynamış suda 15 ile 25 dakika arasında haşlanarak pişirilir. Daha sonra çeşitli sos ve baharat çeşnileriyle harmanlanabilen spaghetti makarna, servis edilir.

Genellikle İtalyan yemeklerinde kullanılan spaghetti, İtalya usulüne göre kalın şeritli makarnalar arasında yer almaktadır. İstediğiniz şarküteri ve soslarla kullanabileceğiniz bu kalın şeritli makarna, kısa zamanda haşlanarak ara sıcak olarak servis edebileceğiniz ürünler arasındadır.

Bizim toptan mağazalarında makarna reyonunda bulabileceğiniz Barilla makarna çeşitleri, spaghetti sevenlerin akşam ve öğle öğünlerinde yiyebileceği glutenli malzemelerden yapılmış gıda ürünleridir. Kolay saklama koşulları ve kutu ambalaj paketleriyle barilla makarnaları, istediğiniz bizim mağazalarında bulabileceğiniz gıda ürünleri arasında yer alır.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.