logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Barilla Makarna Fusıllı Burgu 500 g

Barilla Makarna Fusıllı Burgu 500 gAdet Fiyatı : 33,50 TL


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Barilla Makarna Fusıllı Burgu 500 g

Barilla Makarna Fusıllı Burgu 500 Gr.

İtalyan lezzetlerinden biri olan makarna, Türk geleneksel mutfak kültüründe de yerini almıştır. Fabrikada hijyen koşullarına dikkat edilerek hazırlanan hamur, ince şeritler halinde kesildikten sonra burgu şekline getirilir. Net ağırlığı 500 gram olan, barilla makarna fusıllı burgu 500 gr. Kutu paketleme yöntemiyle ambalajlanıp Bizim Toptan mağaza reyonlarında yerini almıştır.

15 ile 25 dakika kaynar suda haşlanarak pişirilen barilla fusıllı makarna, isteğe bağlı olarak fırınlama yöntemiyle de pişirilebilmektedir. Arzu ettiğiniz son ya da şarküteri ürünüyle tüketebileceğiniz barilla makarna, Türk baharat çeşnileriyle de lezzetlendirme özelliğine de sahiptir.

Kaynar sudan alındıktan sonra süzgeç yöntemiyle, süzüp sıcak şekilde servis edebileceğiniz barilla makarnaları, İtalyan markası olup, iri burgu makarnaları arasında yer almaktadır.

Akşam ve öğle yemeklerinde ve ara öğünlerde yiyebileceğiniz makarna çeşitleri arasında burgu makarna, istediğiniz kıvamda pişirebileceğiniz ara sıcak menülerinde yer alabilecek gıda ürünleri arasındadır. Kuru gıda makarna bölümlerinde bulunan barilla makarna ürünlerine, bizim toptan mağaza reyonlarında ulaşabilir ve sipariş edebilirsiniz.

 

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.