logo
logo
logo
Teslimat Yöntemi Seçin
  • Kargo ile Teslimat

  • Mağazadan Teslimat

  • resm Nuh Un Ankara Yüksük Kesme 500 g
  • resm Nuh Un Ankara Yüksük Kesme 500 g

Nuh Un Ankara Yüksük Kesme 500 g
250 TL üstü ücretsiz kargo!

En geç 25.01.2021 Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


Ürün Açıklaması

Nuh’un Ankara Yüksük Kesme 500 GR

Yüksek oranda besleyici değeri olan makarnalar, kesim şekline göre değişik türde satışa sunuluyor. Durum buğdayı irmiği ve su ile üretilen Nuh’un Ankara Yüksük Kesme ürününde hiçbir katkı maddesi yoktur. Katkı maddesinin olmaması sağlık açısından olumsuz bir yanı olmadığının da bir göstergesi.

Bir porsiyon makarna içerisinde; 345 Kcal enerji, 10,5 mg Protein, 75,9 gr Karbonhidrat ve 0,30 gr yağ bulunur. Karbonhidrat ve yağlar vücuttaki kemiklerin ve dokuların gelişimi için son derece faydalıdır.

10–12 dakika gibi kısa bir pişme süresi vardır. Değişik soslarla süslenmiş olarak çok çeşitli makarna yemekleri yapılabilir. Yaz ve kış aylarında rahatlıkla tüketilir. Özellikle ramazan aylarının vazgeçilmez yemeklerindendir.

Makarna kategorisinde 500 Gr paketler halinde satışa sunulan makarnayı, Bizim Toptan internet mağazasından uygun fiyatlarla sipariş edebilirsiniz.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 3 iş gününde kargoya verilir. Teslimat MNG Kargo ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 250 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.