logo
logo
logo
Teslimat Yöntemi Seçin
  • Kargo ile Teslimat

  • Mağazadan Teslimat

  • resm Filiz Mantı 500 g

Filiz Mantı 500 g
250 TL üstü ücretsiz kargo!

En geç 25.01.2021 Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


Ürün Açıklaması

Filiz Mantı Makarna 500 Gr

 

Farklı olarak mantı görünümlerine sahip olan makarnalar da mevcut durumda. Kısacası Bizim Toptan içerisinde her türlü şekle sahip olan makarnalar yerini almıştır. Bu anlamda markaları üzerinden değerlendirmeye alabilir ve siparişte bulunabilirsiniz. Mesela Filiz markasının tüm makarna türleri bulunuyor. Bunlar arasında Filiz mantı makarna 500 gr alternatifi de gözler önüne serilmektedir.

 

Mantı şekline sahip olan bu makarnanın farklı yapım aşamasına yer verilir. Ancak temelde diğer makarnalar gibi pişirilmesi gereklidir. Yani kaynar suyun içerisine atmanız ve birkaç dakika haşlamanız esas alınır. Böylece yenmeye hazır hale gelecektir. İsteyenler kaynar suya atmadan önce makarna içlerine ilave gıdalar ekleyebilir. Mesela mantı olarak ifade edildiği için kıyma koyulabilir.

 

Kıymalardan ziyade ıspanak ya da peynir dahi koyanlar mevcut. Farklı lezzetlere açık olanlar makarnaların içerisine de farklı gıdalar takviye ediyor. Ve bu şekilde haşlanmaya bırakıyor. Haşlanma sırasında makarnanın içerisinde bulunan gıdalar sa pişer. Aynı zamanda makarna ile iyice özdeşleşir. Sonuç olarak tadı farklı ve lezzetli olan makarnalar, servise hazır hale getirilir.

 

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 3 iş gününde kargoya verilir. Teslimat MNG Kargo ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 250 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.