logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Eti Cin Tekli Çilekli 25 g 36'lı

Eti Cin Tekli Çilekli 25 g 36'lıKoli Fiyatı (36 Adet) : 115,20 TL
Birim Fiyat: 3,20 TL


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Eti Cin Tekli Çilekli 25 g 36'lı

Eti Cin Tekli Çilekli

Eti Cin Tekli Çilekli , fenomen haline gelmiş bir ürün. Ülkemizde çok uzun yıllardan beri üretilmesi ile biliniyor. Özel bir kutu içinde 36 adet olacak şekilde ambalajlanmış. Tamamen hijyenik koşullarda gerçekleştirilen üretim sonrasında oldukça başarılı bir tat yakalanmış. Klasik bir lezzetin dışına çıkmak ve çilek aromasını hissetmek isteyen kişiler için harika bir seçim olacak.

Eti Cin Tekli Çilekli olarak üretildi. Ürünün üst kısmında çilek jölesi yer alıyor. 25 gramlık bir ağırlığa sahip. Tazeliğini muhafaza etme konusunda çok başarılı. Bir ısırık aldığınızda, yaz aylarının en güzel meyvesi olan çileğin tadını hemen alabiliyorsunuz. Aroması ve kokusu mükemmel. Son derece davetkar bir ürün. Tek bir tane ile yetinmeyeceğinizi garanti edebiliriz.

Eti Cin, Bizim Toptan sitesi üzerinden oldukça uygun bir fiyat ile satılıyor. Özellikle ekonomik olması en dikkat çekici özelliği. Satın alacağınız bu ürünü, açlığınız ortaya çıktığında tüketebilirsiniz. Gerek çay gerekse kahve ile içimi mümkündür.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.