logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Ülker Ece İkramlık Çikolata Fındıklı Poşet 1 kg

Ülker Ece İkramlık Çikolata Fındıklı Poşet 1 kgAdet
Koli


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Ülker Ece İkramlık Çikolata Fındıklı Poşet 1 kg

Ülker Ece İkramlık Çikolata Fındıklı Poşet

Bayram günlerinin tek adı Ülker Ece İkramlık Çikolata Fındıklı Poşet yıllardır değişmeyen tadı ile nesilden nesile kocaman bir mutluluktur. Bugünler için en kaliteli ve lezzetli hammaddelerden üretilen ikramlık çikolatalar, unutulmaz tadı ile çocuklarında favorisi haline gelmiştir.

Fakat hep çocuk kalanlar bilir ki bayram çikolatası demek Ülker Ece İkramlık Fındıklı Çikolata demektir.

Sevdiklerinizi mutlu etmenin en güzel yolu onlara bu bayramda Ülker Ece Fındıklı Çikolata ikram etmektir. İçerisinde barındırdığı bol sütlü formülü ve Karadeniz’in taptaze fındıkları sayesinde çocuklar içinde oldukça güvenli ve sağlıklıdır. Her bir adet için 1 tam fındık oranıyla lezzetin ve çikolatanın değişmez tadı bu bayramda da ikramlık kâselerinde yerini almayı sabırsızlıkla bekliyor.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.