logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Ülker Çikolata Fındık Rüyası 40,5 g 24'lü

Ülker Çikolata Fındık Rüyası 40,5 g 24'lüPaket
Koli


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Ülker Çikolata Fındık Rüyası 40,5 g 24'lü

Ülker Çikolata Fındık Rüyası

Çikolata severlerin fındık lezzeti ile buluşması Ülker çikolata fındık rüyası sayesinde bu lezzetin kolay bulunması sağlanır. Çikolata kaplı fındık taneleri ağızda buluşması eşsiz anları yaşatan bir lezzet olarak karşınıza çıkar. Bu lezzet en küçükten en büyük insana kadar aynı heyecanı uyandıracak bir lezzet olarak bilinir.

Ülker Çikolata Fındık Rüyası alımının gerçekleşmesi eşsiz lezzetlin daha fazla elinizde olmasını sağlar. Ailenizle dilediğiniz kadar yiyebileceğiniz paket beraber eğlenceli anlar yaşamanızı sağlar.

Fındık bilinen sağlıklı bir kuru yemiş olarak bilinir. Günde sürekli tüketimi fındık için vücuda yararları gözle görülecek şekilde meydana gelir. Ayrıca içeriğinde yararlı olan malzemeler sayesinde Ülker çikolata fındık rüyası güzel bir şekerlemeyi elde etmenizi sağlar.

Eğlenceli dakikalar sayesinde keyifli lezzetin zirvesini yaşarsınız. Çikolatanın ağızda eriyen kalitesi muhteşem bir hazzı damağınızda yaşamasına vesile olur. Her türlü zamanda yenilebilecek çikolata kahve yanında tercih edilmesi kahvenizin de keyifli olmasını sağlar.

 

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.