logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Şölen Ozmo Cornet Çikolatalı 25 g 24'lü

Şölen Ozmo Cornet Çikolatalı 25 g 24'lüPaket
Koli


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Şölen Ozmo Cornet Çikolatalı 25 g 24'lü

Şölen Ozmo Cornet Çikolatalı

Trans yağ içermeyen ve özellikle yaz aylarının vazgeçilmezlerinden biri olan Şölen Ozmo Cornet Çikolatalı yüksek oranda sodyum içeriyor. Bu yönüyle vücudun günlük sodyum ihtiyacını karşılamak için ideal bir ürün olabilir. Bol miktarda çikolata içeren ürün çocukların da severek tükettiği bir atıştırmalık.

Şölen Ozmo Cornet Çikolatalı 168 mg sodyum, 52 g şeker, 1 g lif ve 6 g protein içeriyor. 512 kalori olan ürün çıtır bir külah içerisinde leziz bir dolgudan oluşuyor. Üst bölüm ise kalın bir çikolata kaplamasına sahip.

Bu ürünü Bizim Toptan internet mağazasının çikolata kategorisinde bulabilirsiniz. Ambalaj içerisinde ürün bulunuyor. paket şeklinde kullanıma sunulan ürün adresinize ulaşabilir.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.