logo
logo
Bizim Toptan
Teslimat Yöntemi Seçin
  • Kargo ile Teslimat

  • Tıkla Gel Al

  • resm Ülker Çikolata Sütlü Kare 60 g
  • resm Ülker Çikolata Sütlü Kare 60 g

Ülker Çikolata Sütlü Kare 60 g


Paket Fiyatı (6 Adet) : 50,70 TL
Birim Fiyat: 8,45 TL
Koli Fiyatı (36 Adet) : 304,20 TL
Birim Fiyat: 8,45 TL


250 TL üstü ücretsiz kargo!

En geç 19.08.2022 Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Ülker Çikolata Sütlü Kare 60 g

Ülker Çikolata Sütlü 

Ülker gıda sektörünün gerek ülkemizde, gerek dünyada lider konumundaki firmalarından birisi. Elbette çikolata konusunda da oldukça iddialı ve Ülker Sütlü Çikolata adeta markayla özdeşleşmiş durumda.

paketlerde Bizim Toptan internet mağazasında satışa satılan bu ürünü aile boyu canınız çektiği an, istediğinizi yerde tüketebilirsiniz. Özellikle Türk Kahvesi ile sıkça tercih edildiğini belirtmeliyiz. Ayrıca canınız sıkıldığında bir parça Ülker Sütlü Çikolata moralinizi yerine getirecektir. Kalori değeri olarak bakıldığında ise 10 gramında yaklaşık 54 kalori olduğunu belirtmeliyiz.

Son gününe kadar lezzetini kaybetmeyen ve çikolata kategorisinde satılan bu muhteşem çikolatayı özel fiyatlar ile Bizim Toptan internet mağazasından kolayca dilediğiniz an sipariş verebilirsiniz.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 250 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.