logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Nestle Damak Antep Fıstıklı Sütlü Çikolata 60 g
  • resm Nestle Damak Antep Fıstıklı Sütlü Çikolata 60 g

Nestle Damak Antep Fıstıklı Sütlü Çikolata 60 gAdet Fiyatı : 55,00 TL
Paket Fiyatı (6 Adet) : 297,00 TL
Birim Fiyat: 49,50 TL


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Nestle Damak Antep Fıstıklı Sütlü Çikolata 60 g

Nestle Damak Antep Sütlü Çikolata

Nestle Damak, çikolata seven herkesin tutkusu diyebiliriz. Nestle markasının efsane ürünlerinden birisi de hiç şüphe yok ki Nestle Damak Antep Sütlü Çikolata.

Benzersiz ve taklit edilemeyen bir lezzet. Nestle Damak Antep Sütlü Çikolata, yıllardır değişmeyen ambalajı ile çikolata yemenin keyfini yaşatan bir lezzet. Tek başına tüketilebileceği gibi, özel zamanlarda kahvenin yanında da sunabileceğiniz bir alternatif. Bir çikolatadan çok daha öte. Bu ürünü çok sık tüketenlerden iseniz için.

Son anına dek lezzetini kaybetmeyen ve çikolata kategorisinde satılan bu olağanüstü çikolatayı avantajlı fiyatlar ile Bizim Toptan internet mağazasından kolayca dilediğiniz zaman sipariş verebilirsiniz.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.