logo
logo
Bizim Toptan
Teslimat Yöntemi Seçin
  • Kargo ile Teslimat

  • Tıkla Gel Al

  • resm Ülker Çikolata Bitter %60 Kare 60 g
  • resm Ülker Çikolata Bitter %60 Kare 60 g

Ülker Çikolata Bitter %60 Kare 60 g


Adet Fiyatı : 11,50 TL
Paket Fiyatı (6 Adet) : 55,20 TL
Birim Fiyat: 9,20 TL


250 TL üstü ücretsiz kargo!

En geç 11.08.2022 Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Ülker Çikolata Bitter %60 Kare 60 g

Ülker Çikolata Bitter %60 Kare

Tatlı severler açısından Ülker çikolatalı Bitter %60 kare doğru tercihlerden biri olarak karşımıza çıkar. İçeriğindeki yoğun ve %100 doğal bitter aroması herkesin damak zevkine uygundur. Misafirlerle birlikte beş çayında vazgeçilmez lezzetlerden birisidir.

Ağızda dağılan yumuşak bir aromaya sahiptir. Çikolatasının kıvamının bozulmaması adına her zaman serin yerde saklamak faydalı olacaktır. Ancak çikolataları buzdolabına koymamak, içeriğinin sertleşmemesi açısından yararlıdır. Türk damak zevkine uygun olarak, birinci sınıf kaliteli malzemelerden üretilmiştir.

Pasta süsü olarak da kullanılabilen çikolata, %60 bitter içeriği sayesinde herkesi memnun eder. Sağlık açısından zararlı olmadığı gibi günlük tüketim miktarına dikkat edilmelidir. Özellikle çay ya da kahveler ile en keyifli atıştırmalıklardan biri olarak bilinir.

Ülker, çikolata konusunda uzun süredir kalitesini ve profesyonelliğini kanıtlamış firmalar arasındadır. Tamamen el değmeden, hijyenik kurallara uygun bir şekilde ürünler paketlenir ve kullanıma hazır hale gelir. Ürünün kıvamı son derece akışkan olmasının yanı sıra aynı zamanda lezzetli ve farklıdır.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 250 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.