logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Eti Petito Çubuk Çikolata 15 g 12'li

Eti Petito Çubuk Çikolata 15 g 12'liPaket Fiyatı (12 Adet) : 82,80 TL
Birim Fiyat: 6,90 TL


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Eti Petito Çubuk Çikolata 15 g 12'li

Eti Petito Çubuk Çikolata

Benzersiz Eti Çikolatalarının kalitesini bilmeyen yok. Yediden yetmişe herkesin çok sevdiği Eti Petito lezzeti şimdi boyut değiştirdi ve Eti Petito Çubuk Çikolata ambalajında hem çok daha fazla hem çok daha eğlenceli.

Eti Petito bol miktarda taze süt içerir. Bitter çikolata ve sütlü çikolata karışımları ile oldukça neşeli bir görüntüsü olan Eti Petito Çubuk Çikolata şeklinde her zaman yanınızda. Hem kendiniz hem çocuklarınız için güvenle tercih edebilirsiniz.

Özellikle çocuklar tarafından çok sevilen Eti Petito Ayıcığı şimdi çubuk şeklinde hem daha eğlenceli hem daha lezzetli. Efsane Eti Petito lezzeti ile ister evde ister okulda ister kendi kendinize çikolata ziyafeti verin.

Küçük çocukların çok sevdiği Eti Petito Çubuk Çikolata ile çocuğunuzun yüzünde mutlu bir gülümseme yaratın. Çikolata keyfi Eti Petito ile hiç bitmeyecek.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.