logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Ülker Fındıklı Baton Çikolata 30 g 12'li

Ülker Fındıklı Baton Çikolata 30 g 12'liPaket Fiyatı (12 Adet) : 139,20 TL
Birim Fiyat: 11,60 TL
Koli Fiyatı (72 Adet) : 835,20 TL
Birim Fiyat: 11,60 TL


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Ülker Fındıklı Baton Çikolata 30 g 12'li

Ülker Çikolata Fındıklı

Yanından çikolatasını ayırmak istemeyenler için özel olarak tasarlanmış olan Ülker Çikolata Fındıklı kolay tüketilebilir ve kolay taşınabilir özelliğe sahip. 1974 yılından bu yana çikolata üretimi yapan Ülker bu lezzetiyle damaklarda bir şölen havası estirmeyi başarıyor.

Ülker Çikolata Fındıklı çikolatadan oluşuyor. İçerisinde fındık parçaları da var. Çikolatanın en çok yakıştığı lezzetlerden biri olan fındık besleyici yönüyle de ön plana çıkıyor. Çikolatayı Türk kahvesi eşliğinde de tüketebilirsiniz.

Tatlılarınızı süslemek için de harika bir seçenek. Eriterek ya da parçalayarak süslemelerde kullanabilirsiniz. Ürün Bizim Toptan internet mağazasının çikolata kategorisinde yer alıyor. Her pakette ürün bulunuyor. Aradığınız ve özlediğiniz tüm lezzetler için Bizim Toptan size yeter.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.