logo
logo
logo
Teslimat Yöntemi Seçin
  • Kargo ile Teslimat

  • Mağazadan Teslimat

  • resm Ülker Çikolata Fındıklı Kare 65 g
  • resm Ülker Çikolata Fındıklı Kare 65 g
  • resm Ülker Çikolata Fındıklı Kare 65 g

Ülker Çikolata Fındıklı Kare 65 g
250 TL üstü ücretsiz kargo!

En geç 25.01.2021 Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


Ürün Açıklaması

Ülker Çikolata Fındıklı

Ülker fındıklı çikolata şık ambalâjında tadına doyulmaz lezzetleri sizlere sunuyor. Fındık ve çikolatanın bilinen birçok faydası bulunuyor. Ülker fındıklı çikolata, en iyi sütlerden ve taze fındıklardan üretiliyor. İçeriğinde birçok faydalı malzemelerle ve Ülker kalitesi ile üretilen çikolatadan günde bir adet tüketmek ise oldukça faydalıdır.

Ülker fındıklı çikolatanın içeriğinde; taze kavrulmuş fındık, doğal ve en iyi sütler, dünyanın en iyi kakao çekirdekleri ve Ülker’in özel formülü bulunuyor. Günde bir paket tüketilen çikolata sayesinde stresten korunur ve kan şekerinizi düzenleyebilirsiniz.

Çikolata kategorisinde her biri Ülker Çikolata Fındıklı içeren paketler halinde satışa sunulan ürünü Bizim Toptan İnternet mağazasından uygun fiyatlarla sipariş verebilirsiniz.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 3 iş gününde kargoya verilir. Teslimat MNG Kargo ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 250 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.