logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Tadelle King Size Çikolata 52 g
  • resm Tadelle King Size Çikolata 52 g

Tadelle King Size Çikolata 52 g



Adet Fiyatı : 30,00 TL
Paket Fiyatı (16 Adet) : 396,00 TL
Birim Fiyat: 24,75 TL


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Tadelle King Size Çikolata 52 g

Tadelle King Size

Kim çikolataya hayır diyebilir ki? Çikolatanın insanlara mutluluk verdiği ise bilimsel bir gerçek. Ülkemizde ise çikolata deyince akla ilk gelen markalardan birisi ise Tadelle.

olarak ’lı paketlerde satılan Tadelle King Size fındık dolgulu sütlü çikolata geniş bir çikolata sever kitleye hitap ediyor. İçerisinde yer alan fındık kreması ile damak çatlatan bir lezzet olan bu ürün, yiyenlerde alışkanlık yapacak nitelikte. Bir porsiyonun yani 52 gramının sadece 298 kalori olduğunu ve kilo alma derdi olmadan rahatça kullanılabileceğini belirtelim.

Çikolata kaplamalı gıdalar kategorisinde yer alan Tadelle King Size Bizim Toptan internet mağazasından çok özel avantajlar ile kolayca satın alabileceğiniz bir ürün.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.