logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Kinder Chocolate Sütlü Kakaolu 50 g

Kinder Chocolate Sütlü Kakaolu 50 gAdet Fiyatı : 26,00 TL
Paket


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Kinder Chocolate Sütlü Kakaolu 50 g

Kinder Chocolate Süt Kakao 4lü

      

Çikolata markaları dahi avantajlı paketleri ile dikkatleri üzerine çekiyor. Paketler içerisinde birkaç adet çikolata bulunuyor ve makul fiyatlardan satılıyor. Bu anlamda dilediğiniz markayı seçebilir ve ürünleri sipariş edebilirsiniz. Bizim Toptan’da hemen hemen hepsi mevcut durumda.

 

Örnek verecek olursak Kinder Chocolate süt kakao 4lü bunlar arasında yerini almıştır. Adı üstünde paket içerisinde çikolata mevcut durumda. ürün, süt ile kakao eşliğinde üretilmektedir. Yine paket üzerinde yer alan tüm bu detaylardan fikir sahibi olarak alışverişe geçilebilir.

 

Kinder ürünlerini buzdolabında saklamanız gerekir. Çünkü içeriğinde süt bulunuyor. Erime ya da bozulma durumlarına yönelik dolapta saklanması gereklidir. Özellikle de bu şekilde avantajlı paketleri satın alanlar doğru bir şekilde saklamalı ve tüketmelidir.

 

Market fiyatlarına göre daha uygun ücretlere yer verilir. Bizim Toptan sergilediği fiyatlardan dolayı tercih halinde. Sonuç olarak Kinder’in çikolatalarını da makul ücretlerden satın alabilirsiniz. Yine ekonomik paketleri üzerinden ürünleri sepete ekleyerek elde edebilirsiniz.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.