logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Ülker Antep Fıstıklı Baton Çikolata 14 g 24'lü
  • resm Ülker Antep Fıstıklı Baton Çikolata 14 g 24'lü

Ülker Antep Fıstıklı Baton Çikolata 14 g 24'lüPaket Fiyatı (24 Adet) : 153,60 TL
Birim Fiyat: 6,40 TL
Koli


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Ülker Antep Fıstıklı Baton Çikolata 14 g 24'lü

Ülker Çikolata Baton Antep Fıstık Parçalı 

Ağızda eriyen yumuşacık çikolatası sütlü tadı ile çikolata severlerin vazgeçilmez tadıdır Ülker Çikolata baton antep fıstık parçalı olan ürün. Taze, bütün antep fıstıkları ile ağızda hoş bir aromasını bırakması hem antep fıstığı severleri hem de çikolata severlerin ortak noktası olarak adlandırılır.

1974 yılında çikolata üretmeye başlayan Ülker firması klasik ve vazgeçilmez lezzetlerin de ortaya çıkmasını sağlar. Ağızda eriyen ve lezzetli Ülker Antep Fıstıklı Baton çikolata bu Ülker’in sunmuş olduğu eşsiz lezzetlerden birisi olarak bilinir.

Çikolatanın kalitesini ağızda kolay dağılabilmesi sayesinde anlar ve tadabilirsiniz. Bütün antep fıstıkları ise kırılarak çikolatayla uyum yakalar. Malzemelerinin mükemmel uyumu sayesinde kakao, antep fıstığı ve sütün çikolata içerisindeki dansın keyifle ağzınızda olmasına izin verirsiniz.

 

 

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.