logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Eti Petito Ayıcık Mini Sütlü Çikolata 32 g 16'lı

Eti Petito Ayıcık Mini Sütlü Çikolata 32 g 16'lıPaket Fiyatı (16 Adet) : 257,60 TL
Birim Fiyat: 16,10 TL
Koli Fiyatı (144 Adet) : 2318,40 TL
Birim Fiyat: 16,10 TL


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Eti Petito Ayıcık Mini Sütlü Çikolata 32 g 16'lı

Eti Petito Ayıcık Mini Sütlü Çikolata

Eti petito ayıcık mini sütlü çikolata ile çocukları sevindirin! Çocuklar kadar büyüklerin de sevdiği lezzetlerden olan ayıcıklı çikolata bu üründe bir kutunun içinde dikdörtgen şeklinde üretilmiştir. Cepte kolayca taşınabilir ve bol sütlü olması nedeniyle de besleyicidir!

Mini sütlü çikolata ürünü bol sütlüdür ve kalsiyum oranı yüksektir. Panda şeklinde tasarlanan bu çikolata görünüm açısından çocukların ilgisini çeker. Onlara çikolata zevki tattırırken aynı zamanda tüketimini eğlenceli hale getirir. Pandanın belirli yerlerinde beyaz çikolata, bitter çikolata ve sütlü çikolata bulunur. Sütlü krema dolgusunun tadı damağınızda kalır!

Farklı çikolata tatları ile imal edilen mini sütlü çikolata yetişkinler için de cezbedicidir. Fazla olmadan tadımlık çikolata yemeyi sevenler için de uygundur. Kahvenin yanına 1-2 tane mini sütlü çikolata oldukça lezzet katacaktır. Ağzınızın tatlanması için ayıcık mini çikolata tüketebilirsiniz.

Çikolata aynı zamanda enerji verici bir üründür; enerjiniz düştüğünde çikolata yiyebilirsiniz. Buzdolabında saklanmamalı ya da sıcak bir ortamda bırakılmamalıdır. Ortalama 16-18 derecede muhafaza edildiğinde tadını ve yapısını korur.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.