logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Eti Petito Ayıcık Çikolata 8 g 48'li

Eti Petito Ayıcık Çikolata 8 g 48'liPaket Fiyatı (48 Adet) : 220,80 TL
Birim Fiyat: 4,60 TL
Koli Fiyatı (288 Adet) : 1324,80 TL
Birim Fiyat: 4,60 TL


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Eti Petito Ayıcık Çikolata 8 g 48'li

Eti Petito Ayıcık

Eti Petito Ayıcık hem çocuklar için hem de büyükler için büyük bir lezzet. Minik ayıcık şekli ile miniklerin beğenisini, kazanan Petito Ayıcık, çikolatasının enfes lezzeti ile de hem çocuklar hem de büyükler için vazgeçilmez oluyor.

Petito ayıcık üzerinde yer alan beyaz çikolatalar ve bitter çikolatalar ile ayıcık şeklinin verilmesinin yanında sütlü çikolatasının lezzeti ile büyülüyor.

Küçük paketler halinde bulunan çikolata çocuklar için de uygun bir porsiyondadır. Porsiyonların çocuklar için uygun boyutta olması aynı zamanda kolay taşınıyor. Bu nedenle beslenme çantalarına, ceplere sığan bu çikolata pek çok kişi tarafından tercih ediliyor.

Sütlü çikolatasının muazzam lezzeti ile üzerinde yer alan beyaz çikolatanın birleşmesi ve buna bitter çikolatanın da eklenmesi ile ortaya herkesin beğenebileceği bir çikolata lezzeti çıkıyor. Minik paketlerde yer alması ile diyet yapanların da minik kaçamağı haline gelen bu çikolata çocukların da sevgilisi haline geliyor.

Eti petito paketlerini serin ve kuru ortamda saklamanız önerilmektedir. Paket son kullanma tarihine kadar tazeliğini koruyacaktır.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.