logo
logo
Bizim Toptan
Teslimat Yöntemi Seçin
  • Kargo ile Teslimat

  • Tıkla Gel Al

  • resm Eti Sütlü Kare Çikolata 65 g

Eti Sütlü Kare Çikolata 65 g

6 Adet üzeri 10,93 TL

Adet Fiyatı : 11,50 TL
Paket Fiyatı (6 Adet) : 65,58 TL
Birim Fiyat: 10,93 TL
Koli Fiyatı (72 Adet) : 786,96 TL
Birim Fiyat: 10,93 TL


250 TL üstü ücretsiz kargo!

En geç 19.08.2022 Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Eti Sütlü Kare Çikolata 65 g

Eti Çikolata Sütlü Kare

Bir çikolatadan daha fazlası! İçerisinde ki çikolata tadı sütle zenginleştirilerek enfes bir tat bırakması çok severek tüketeceğiniz bir ürün olmasına yol açacaktır. Çikolata, enerji verir, sizi harekete geçirir, mutluluk hormonunu salgılar ve özellikle kahvenin yanında en iyi alternatiftir. Tüm bunların bir araya geldiği Eti Çikolata Sütlü Kare siz ve ailenizin keyifle tüketeceği adeta sizi tropik kakao ağaçlı ormanlara götürecek bir tattır. 

Enerjinizi yükseltmek istediğinizde gün aralarında alabileceğiniz mükemmel bir seçenektir. Eti çikolata sütlü kareyi pastalarınızda, keklerinizde kullanabilirsiniz, eşsiz bir çikolata parçası yaptığınız ürünlerin içinde de kendini belli edecek ve güzel bir tat bırakacaktır.

Eti, ürettiği ürünlerde kullandığı yüksek teknoloji ve hijyen ile birçok sertifika almış ve halkın en güvenli ürün tercihleri arasındadır. Eti çikolata sütlü kare de etinin eşi benzeri olmayan en lezzetli çikolatalarındandır.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 250 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.