logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Eti Petito Pati Çikolata 18 g 15'li

Eti Petito Pati Çikolata 18 g 15'liPaket Fiyatı (15 Adet) : 103,50 TL
Birim Fiyat: 6,90 TL


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Eti Petito Pati Çikolata 18 g 15'li

Eti Petito Pati

Eti Petito Pati   Çocukların severek tükettiği pati geçmişten günümüze değişen teknoloji ile birlikte herkesin ilgi odağı olmayı başarmıştır. Kullanım kolaylığı sağlayan paketi ve pratikliği ile kısa sürede açmayı sağlamaktadır. Kişiye enerji vererek doygunluk sağlar.

Ağızda dağılan kakao tadı kendine özgü aromasıyla birleşince ortaya enfes bir lezzet sunar. Her kesimden ve her yaştan insanın keyifle tükettiği ürünlerden biri olarak dikkat çekmektedir. Küçük paketi ve kakao tadıyla vazgeçilmez bir lezzeti ortaya sunar.

Hem göze hem damağa hitap eden tadı geçmişten günümüze herkesin ilgi odağı olmayı başarmıştır.  Sofralara neşe ve mutluluk vererek kişiye enerji sağlamaktadır. Çocukların ilgi odağı olarak zevkle yenilen ürünlerden biri olmuştur.

Günün her saatinde yeme fırsatı bulunan pati enfes lezzetlerden birini sunar. Değişen paketi ve tadıyla çikolata tadını dibine kadar hissettirir. Çikolata ve kakao severlerin bir numaralı tercihidir.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.