logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Ülker Çikolata Kare Bitter Fıstıklı 65 g
  • resm Ülker Çikolata Kare Bitter Fıstıklı 65 g

Ülker Çikolata Kare Bitter Fıstıklı 65 gAdet
Paket
Koli


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Ülker Çikolata Kare Bitter Fıstıklı 65 g

Ülker Çikolata Bitter Bütün Antep Fıstıklı

Yumuşak ve ağızda hemen eriyen lezzetli Ülker Çikolata Bitter Bütün Antep Fıstıklı paketlerinde Antep fıstıklı bitter çikolata bulunuyor. Yoğun kıvama sahip bitter aroması ile çikolata ve Antep fıstığını bir araya getiren Ülker, Türk damak zevkine uygun çikolatalar üretmeye devam ediyor.

Türk kahvesi, çay ve Nescafe gibi içecekleriniz ile birlikte tüketerek daha lezzetli bir hale getirebileceğiniz Ülker bitter çikolatalarınızı dilerseniz soğuk içecekler ile birlikte de tüketebilirsiniz.

Enerji ve vitamin deposu olan Ülker Antep fıstıklı bitter çikolatalara, çikolata kategorimiz üzerinden ulaşabilir ve siparişlerinizi Bizim Toptan internet mağazası üzerinden bizlere iletebilirsiniz.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.