logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Tadelle Fındık Dolgulu Sütlü Çikolata 30 g
  • resm Tadelle Fındık Dolgulu Sütlü Çikolata 30 g

Tadelle Fındık Dolgulu Sütlü Çikolata 30 gAdet Fiyatı : 19,00 TL
Paket Fiyatı (20 Adet) : 302,00 TL
Birim Fiyat: 15,10 TL


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Tadelle Fındık Dolgulu Sütlü Çikolata 30 g

Tadelle Sütlü Çikolata Fındık Dolgulu

Glukoz ve fruktoz içermeyen Tadelle Sütlü Çikolata Fındık Dolgulu sadece şeker pancarından elde edilen şeker kullanılarak tatlandırılıyor. En kaliteli kakaonun yanı sıra bol miktarda fındık kullanılarak üretilen bu çikolata trans yağ da içermiyor.

Tadelle Sütlü Çikolata Fındık Dolgulu vanilya kokusunu da hissedebileceğiniz bir ürün. Ancak vanilya aroması değil doğal vanilya kullanılarak üretiliyor. Bu nedenle çok daha yoğun bir vanilya kokusu alabiliyorsunuz. Ambalaj içerisinde 30 gr ürün mevcut.

Her biri paket şeklinde bu ürünü temin edebilirsiniz. Bizim Toptan internet mağazasının çikolata kaplamalı kategorisinde bulunan ürün size sadece bir tık uzaklıkta. Ürünün kısa sürede kapınıza kadar gelmesini sağlayabilirsiniz.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.