logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Şölen Ozmo Fun 23 g 24'lü

Şölen Ozmo Fun 23 g 24'lü


Sepette %15 İndirim

Paket Fiyatı (24 Adet) : 306,00 TL
Birim Fiyat: 12,75 TL
Koli Fiyatı (96 Adet) : 1224,00 TL
Birim Fiyat: 12,75 TL


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Şölen Ozmo Fun 23 g 24'lü

Şölen Ozmo Fun

Komik, eğlenceli, neşeli, keyifli bir lezzet. Şölen markasının piyasaya sunduğu bir çikolata Şölen Ozmo Fun. Figürlü, sütlü, beyaz bitter çikolatalı bir ürün. Tüm çikolata lezzetlerini aynı üründe buluşturması ile sıra dışı ve çocukların sevgilisi gibi. Ama elbette sadece çocuklara değil, hemen her yaştan insana hitap eden enfes bir tat.

100 gramında 512 kalori bulunuyor. Trans yağ ise içermiyor. Okulda, evde, işyerinde her dem keyifle yenebilecek lezzetlerden birisi.

özel paketlerde özel fiyatlar ile Bizim Toptan internet mağazasından sizlere ulaşıyor. Kolayca dilediğiniz an sipariş verebilir ve dilediğinizce tüketebilirsiniz.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.