logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Ülker Ece Define İkramlık Çikolata Fındıklı 455 g

Ülker Ece Define İkramlık Çikolata Fındıklı 455 gAdet
Koli


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Ülker Ece Define İkramlık Çikolata Fındıklı 455 g

Ülker Ece Define İkramlık Çikolata Fındıklı

Bayramlarda vazgeçilmeyen ikramlıklar arasında bulunan Ülker Ece define ikramlık çikolata fındıklı kutu ambalajıyla satılmaktadır. Jelatin ambalajı içine el değmeden sarılarak satışa sunulan çikolata ürünü, özel günlerinizde de sevdiklerinizi mutlu edebileceğiniz bir lezzet sunmaktadır.

Bütün fındık parçası üzerine sütlü çikolata ve fındık kremasının harmanlanmış şekliyle üretilen çikolata, eriyen çikolata içinden çıkan kocaman fındık ile damakta ayrı bir lezzet bırakmaktadır.

Sadece özel günlerinizde ve bayramlarda değil, canınız bir parça çikolata çektiği anda, elinizin altında bulunmasını isteyebileceğiniz Ülker Ece define ikramlık çikolata fındıklı, sevdikleriniz için hediyelik olarak da düşünebileceğiniz bir tattır.

Gün içinde ufak mutluluklar yaşamak isteyenlerin vazgeçmek istemeyeceği çikolata ürünü, en keyifli kahve sohbetlerinizi daha da keyiflendirecek tadıyla hem sizi hem de sevdiklerinizi mutlu edecek. Kendinizi ve sevdiklerinizi şımartmak için, şık ambalajında istediğiniz zaman tüketebileceğiniz fındıklı çikolata ile gününüzü tatlandırabilirsiniz.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.