logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Ülker Çikolatin Poşet 350 g

Ülker Çikolatin Poşet 350 gAdet
Koli


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Ülker Çikolatin Poşet 350 g

Ülker Çikolatin Poşet

  Ülkelerin en güzel ürünlerinden olan ve insanlara avuç avuç yeme hissi veren lezzeti Ülker Çikolatin Poşet küçük ambalajı ile sürekli yanınızda taşıyabileceğiniz harika bir tatlı.

  Mağazalarda ya da marketlerde en yoğun olarak bayramlarda bulunan ürünün müdavimleri marketlerde dolaşarak onu buluyor. Birçoğumuzun çocukluk lezzeti olan çikolatin yıllardır bozulmayan kalitesi ile halen damaklarda unutulmaz bir tat bırakmayı başarıyor.

  Ülker’in vazgeçilmeyen bayramlık çikolatası Çikolatin ile avuç avuç bayram mutluluğunu ve özlenen bayramların keyfini yaşamaya devam edin. Çikolata tutkunlarının ve çikolatasız bir hayat düşünemeyenlerin sürekli yanında, cebinde ve çantasında taşıyacağı boyutlarda raflarda tüketiciye sunulan sütlü çikolatalar tatlı krizini bastırmak için ideal bir seçim.

  Kahvenizin yanında doyumsuz bir tat olan çikolatin ağızda kolay erir, yoğun bir süt aroması ile hazırlanan çikolata hem enerji eksiğini tamamlar hem de açlığı bastırır.

 

 

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.