logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Ülker Albeni Karamel Dolgulu Çikolata Poşet 1 kg

Ülker Albeni Karamel Dolgulu Çikolata Poşet 1 kgAdet Fiyatı : 285,00 TL
Koli Fiyatı (6 Adet) : 1710,00 TL
Birim Fiyat: 285,00 TL


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Ülker Albeni Karamel Dolgulu Çikolata Poşet 1 kg

Ülker Albeni Karamel Dolgulu Çikolata Poşet

Ülker Albeni Karamel Dolgulu Çikolata Poşet atıştırmalık arayışında olan kişilerin ilk olarak tercih etmeleri gereken seçenekler arasında bulunuyor. Albeni senelerdir hem çocukları hem de yetişkinleri memnun eden bir lezzete sahip. Üretim aşlamasında tek bir adımda dahi kesinlikle lezzetten taviz verilmiyor!

Karamel dolgulu çikolata ile beraber lezzet ve kaliteyi aynı anda elde etme fırsatını yakalayabilirsiniz. Ülker bu noktada içeriğin yalnızca birinci kalite malzemelerden oluşmasına büyük önem vermektedir. İçeriğin hem lezzetli hem de sağlıklı olması için de büyük bir çaba sarf edilmektedir.

Lezzet konusunda tam olarak hassas olan kişilerin dahi tüm beklentilerinin karşılanması için özel bir alt yapı oluşturulmuştur. Ülker bu konuda dikkat çeken bir kalite aralığına sahip!

Albeni ile beraber çay saatlerinden ders aralarına kadar her alanda lezzetin tadını çıkarabilirsiniz. Çikolatanın imalat aşamasında ve paketlemeye kadar her bir zincirde doğa dostu bir tutum benimsenmiştir.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.