logo
logo
logo
Teslimat Yöntemi Seçin
  • Kargo ile Teslimat

  • Mağazadan Teslimat

  • resm Şölen Ozmo Sütlü Çikolatalı Yumurta 20 g
  • resm Şölen Ozmo Sütlü Çikolatalı Yumurta 20 g

Şölen Ozmo Sütlü Çikolatalı Yumurta 20 g
250 TL üstü ücretsiz kargo!

En geç 22.01.2021 Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


Ürün Açıklaması

Şölen Ozmo Sütlü Çikolatalı Yumurta

Çocuklar için özel olarak tasarlanmış olan Şölen Ozmo Sütlü Çikolatalı Yumurta miniklerin iki sevinci bir anda yaşamalarını sağlıyor. Muhteşem bir lezzete sahip olan, bol sütlü çikolata yumurta şeklinde hazırlanıyor. İçerisinde ise bir adet oyuncak gizli.

Şölen Ozmo Sütlü Çikolatalı Yumurta çikolatasını yiyen çocukların içerisinden çıkan oyuncak ile hayal dünyalarına dalmalarını sağlıyor. Bu sayede çocukların gün içerisinde keyifli anlar yaşamalarına da yardımcı oluyor. Ambalaj içerisinde 20 gr ürün mevcut.

Her biri paket şeklinde tüketime sunulan bu ürünü siz de deneyebilirsiniz. Tercihinizi bu üründen yana kullanmak isterseniz, ürünü Bizim Toptan internet mağazasının çikolata kaplamalı kategorisinden temin edebilirsiniz.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 3 iş gününde kargoya verilir. Teslimat MNG Kargo ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 250 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.