logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Sarelle Duo Çikolata Kaplı Gofret 33 g 20'li

Sarelle Duo Çikolata Kaplı Gofret 33 g 20'liPaket Fiyatı (20 Adet) : 228,00 TL
Birim Fiyat: 11,40 TL
Koli Fiyatı (120 Adet) : 1368,00 TL
Birim Fiyat: 11,40 TL


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Sarelle Duo Çikolata Kaplı Gofret 33 g 20'li

Sarelle Duo Çikolata Kaplı Fındık Ezmeli Gofret

Sagra fındık kullanılarak üretilmiş olan Sarelle Duo Çikolata Kaplı Fındık Ezmeli Gofret yoğun fındık tadı alabileceğiniz bir atıştırmalık. Ürünün % 58’i fındık ezmesi ve % 38’i sütlü çikolatadan oluşuyor. Çıtır gofret yaprakları lezzetini ikiye katlıyor.

Sarelle Duo Çikolata Kaplı Fındık Ezmeli Gofret protein de içeren bir ürün. Her 100 gramında 2,1 gr protein, 16,8 gr karbonhidrat bulunuyor. Ambalaj içerisinde tek porsiyonluk ürün bulunuyor.

Her biri paket şeklinde tüketime sunulan bu ürün Bizim Toptan internet mağazasının çikolata kaplamalı kategorisinde bulunuyor. Ürüne sadece tek tıkla ulaşmak ve kapınıza kadar gelmesini sağlamak için Bizim Toptan internet mağazasını tercih edin.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.