logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Mars Çikolata 51 g
  • resm Mars Çikolata 51 g

Mars Çikolata 51 gAdet Fiyatı : 17,95 TL
Paket Fiyatı (24 Adet) : 430,80 TL
Birim Fiyat: 17,95 TL


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Mars Çikolata 51 g

Mars Çikolata

Mars çikolata ürününü gün içinde istediğiniz zaman tüketebilir, bu büyük enerji kaynağından faydalanabilirsiniz. Enerjiye ihtiyaç duyduğunuzda ya da yalnızca çikolata keyfi yapmak istediğinizde müthiş içeriği ve tadıyla Mars çikolata sizinle!

Kahve molası verdiğinizde aklınıza ilk gelecek çikolata çeşitlerinden biri de Mars çikolatadır. Enfes karameli ve yoğun kıvamlı sütlü çikolatası ile daha ilk ısırıkta ağzınızda dağılmaya başlar. Bu eşsiz lezzet bir süre daha damağınızda kalacak.

Mars çikolata tam bir enerji deposudur. Özellikle enerjinizin düştüğü ya da enerji kazanmak istediğiniz zamanlarda bir adet yemeniz bile size büyük bir güç katar. Yüksek enerji verir ve gün içinde kendinizi yenilemenizi sağlar.

Ürün saklanma koşullarına uygun olarak muhafaza edilirse son kullanım tarihine kadar ilk günkü tazeliğini ve lezzetini koruyabilir. Her yere götürebilir, cebinizde, çantanızda kolayca taşıyabilirsiniz.

Mars çikolata hijyenik ortamda üretilir ve özenle paketlenir. Her yaştan insanın keyifle tüketebildiği bu ürün mutluluk anlarına eşlik eder. Ürünümüz 24’lü paketler halinde satışa sunulmuştur. Eşsiz lezzetten siz de yararlanın.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.