logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Halk Figaro Vanilya Kremalı Bisküvi 80 g 24'lü

Halk Figaro Vanilya Kremalı Bisküvi 80 g 24'lüKoli Fiyatı (24 Adet) : 106,80 TL
Birim Fiyat: 4,45 TL


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Halk Figaro Vanilya Kremalı Bisküvi 80 g 24'lü

Halk Figaro Vanilya Kremalı Bisküvi , beş çaylarının aranılan lezzetidir. Vanilya sevenler için değişmeyen bir tat!
Arkadaşlarınızla sohbet ederken, film ya da dizi seyrederken tüketebileceğiniz bir atıştırmalık arıyorsanız Vanilya Kremalı Bisküvi tam da istediğiniz bir lezzet! İçeriğinde ki muhteşem vanilya kıvamı, bisküvi ile birleşince damaklarda doyumsuz bir tat oluşturur.
Günün herhangi bir saatinde henüz yemeğe daha çok varken, gelen açlık hissini yatıştırmaktadır. Ders çalışırken, iş yerinde ya da çocuğunuzla ilgilenirken tüketebileceğiniz bir besin değeridir. Çay ile birlikte, muhteşem lezzet oluşturur. Renklendirici ya da zararlı katkı maddesi bulundurmaz.
Vanilyalı bisküvi sevenlerin vazgeçilmezi olan bu ürün, sizin de tercihiniz olabilir. Mutfak raflarınızda şimdiden yerini alan atıştırmalık, yeni bir deneyim yakalamanızı sağlar. Bir paketinin içinde beşli ambalaj bulunur. Vanilyalı kremalı bisküvi, atıştırmalık olarak tüketilirken,  pasta tariflerinizde de harika bir tat oluşturur.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.