logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Eti Burçak Sütlü Kakao Kremalı Bisküvi 100 g 12'li

Eti Burçak Sütlü Kakao Kremalı Bisküvi 100 g 12'liKoli Fiyatı (12 Adet) : 150,00 TL
Birim Fiyat: 12,50 TL


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Eti Burçak Sütlü Kakao Kremalı Bisküvi 100 g 12'li

Eti Burçak Sütlü Kakao Kremalı ürünü, lezzetli atıştırmalıklardan birisidir. Atıştırmalıklar söz konusu olduğunda doyurucu yapısıyla ön plana çıkan ve akla gelen ürünlerden olan bisküviler, aynı zamanda lezzetli yapısıyla da dikkatleri üzerine çekmektedir. Sütlü kakao kreması, yulafın kullanıldığı bisküvi kısmı, adeta lezzet şöleni yaşamanıza neden olacak. Yanında çay ile tükettiğinizde bambaşka lezzetlerin ortaya çıkabileceği bu ürün, Eti markası farkıyla evinize kadar geliyor. Bununla beraber ilgili ürünün fiyatı da oldukça makul düzeylerdedir.
Bisküviler, doyurucu özellikleriyle ön plana çıksa da lezzet faktörü kesinlikle göz ardı edilemez. Doyurucu özelliklerin ve lezzet özelliklerinin buluştuğu Eti Burçak Sütlü Kakao Kremalı ürünü, uygun fiyat yapısıyla sizlere kadar ulaşmaktadır. Çay ya da kahve ile tüketebileceğiniz bu ürün, damak zevkinizi geliştirme noktasında size önemli katkılar sağlayacaktır. Bu nedenle ürünü mutlaka sıcak bir şeyler içerken denemelisiniz ve bu lezzet deneyimini yaşamalısınız. Siz de ilgili deneyimi yaşamak istiyorsanız ürünü sitemiz üzerinden inceleyebilir ve sonrasında satın alabilirsiniz.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.