logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Ülker Krispi Tırtıklı Acılı Kraker 48 g 20'li

Ülker Krispi Tırtıklı Acılı Kraker 48 g 20'liPaket


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Ülker Krispi Tırtıklı Acılı Kraker 48 g 20'li

Ülker Krispi Tırtıklı Kraker Acılı

Krispi adı altında pek çok farklı lezzet ve şekilde ürün üretmeye devam eden Ülker, bu kez acı tutkunlarına Ülker Krispi Tırtıklı Kraker Acılı ürünü ile hitap etmeyi başarıyor. Tırtıklı kesimi ile ağzınızda dağılmayı başaran Ülker Krispi Tırtıklı paketinin içerisinde

Kraker kategorimizde yer alan Ülker Krispi Tırtıklı Kraker, acı ve baharatı aynı anda tadabilmek isteyenler için en ideal krakerlerden birisi. Baharatlı ve acılı krakerleri günün her saatinde yanınızda taşıyarak açlığınızı en iyi şekilde yatıştırabilirsiniz.

Arkadaşlarınız ve sevdiklerinizle de paylaşabileceğiniz acılı krakerler ile paylaşmanın keyfine varabilirsiniz. İnternet mağazamızdan sipariş verebileceğiniz Ülker Krispi Tırtıklı Krakerler ile çay saatlerinizi de lezzetli bir hale getirebilirsiniz.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.