logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Ülker İkram Kremalı Bisküvi Çikolatalı Multipack 3x84 g
  • resm Ülker İkram Kremalı Bisküvi Çikolatalı Multipack 3x84 g

Ülker İkram Kremalı Bisküvi Çikolatalı Multipack 3x84 gAdet
Koli


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Ülker İkram Kremalı Bisküvi Çikolatalı Multipack 3x84 g

Ülker İkram Kremalı Bisküvi Çikolatalı Multipack

Kavrulmuş çıtır iki bisküvi arasında muhteşem bir fındık kreması bulunuyor. Ülker İkram Kremalı Bisküvi Çikolatalı işte bu eşsiz lezzeti sayesinde çok seviliyor. Çocukların da severek tükettiği bir ürün olmasının diğer nedeni fındık kremasının damaklarda bıraktığı lezzet oluyor.

Ülker İkram Kremalı Bisküvi Çikolatalı aynı zamanda çikolata tadını da hissedebildiğiniz bir bisküvi çeşidi. Ambalaj içerisinde bisküvi yer alıyor.

Ürün Bizim Toptan internet mağazasının kremalı bisküvi kategorisinde yer alıyor. Lezzet tedarikçiniz olan Bizim Toptan internet mağazası size bir tık kadar yakın.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.