logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Ülker Halley 3x66 g

Ülker Halley 3x66 gAdet Fiyatı : 42,00 TL
Koli


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Ülker Halley 3x66 g

Ülker Halley Ekonomik

Birçok neslin yakından bildiği ve çocukluğumuzun çikolata kaplamalı yiyeceklerinden olan Ülker Halley çikolata kaplamalı bisküvi, sizlere nostaljiyi yaşatmaya devam ediyor. En taze sütlerin ve bisküvilerin harika bir birleşimi Ülker Halley ekonomik paketlerinde yer alıyor. İçindeki yumuşak kreması, ürünü daha lezzetli hale getiriyor.

İki kat bisküvi arasında lezzetli kreması ve çikolata kaplaması ile geleneksel lezzetler arasında olan Halley çikolata kaplamalı bisküvi, aynı zamanda atıştırmalıklar arasında yer alıyor. Çayın yanında misafirlerinize ikram edebilirsiniz ya da öğlen molalarında bir tane yiyerek açlığınızı giderebilirsiniz.

Çikolata kaplamalı kategorisinde her birisi 66 gram gelen 3 adet ürünün birleşiminden oluşan paketler halinde satışa sunulan çikolata kaplamalı bisküviyi, Bizim Toptan internet mağazasından uygun fiyatlarla sipariş edebilirsiniz.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.