logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Ülker Ece Fındıklı Sütlü Çikolata Çinili 215 g

Ülker Ece Fındıklı Sütlü Çikolata Çinili 215 gAdet
Koli


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Ülker Ece Fındıklı Sütlü Çikolata Çinili 215 g

Ülker Ece Fındıklı Sütlü Çikolata Çinili

Sert formunun içinde bulunan bütün fındık parçasıyla ağızlara eşsiz bir tat bırakan Ülker ece fındıklı sütlü çikolata çinili kutu ambalajında satışa sunulmaktadır.

Fındık kreması ve çikolatanın benzersiz uyumu ve bütün fındık harmanıyla üretilen sütlü çikolata, bayramlarda sevdiklerinize sunabileceğiniz, muhteşem ikramlık lezzetlerden biridir. El değmeden hazırlanarak kutulanan Ülker Ece fındıklı sütlü çikolata çinili, estetiğinde ön plana çıktığı zarif kutusunda, sevdiklerinize ve misafirlerinize sunabileceğiniz, eşsiz bir lezzettir.

Hem kendinizi hem de sevdiklerinizi mutlu etmenin en kolay ve ekonomik yolu olan fındıklı sütlü çikolata, çocuklarınızın da güvenle tüketebileceği, çikolata ürünlerinden biridir.

Çikolata ve fındık kreması içinde bulunan bütün fındık ise, çikolata ürüne ayrı bir lezzet katmaktadır. Kokolin içermeden sadece fındık kreması ve sütlü çikolatayla harmanlanmış çikolata ürünü, çinili desenlere sahip şık ve zarif kutusunda uzun süre saklayabileceğiniz bir forma sahiptir.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.