logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Tadelle Maxinut Çikolatalı Gofret 30 g 20'li

Tadelle Maxinut Çikolatalı Gofret 30 g 20'liPaket
Koli


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Tadelle Maxinut Çikolatalı Gofret 30 g 20'li

Tadelle Maxinut Çikolata Kaplamalı Gofret  

Uzun yıllardır hayatımızda olan ve severek tükettiği kız Tadelle çikolatalarına yeni türler eklenmeye devam ediyor. Şeker pancarı dan elde edilen şeker ile tatlandırılan Tadelle Maxinut Çikolata Kaplamalı Gofret tüm Tadelle çikolatalarında olduğu gibi çikolata ve gofret gurmelerinin beğenisini topluyor. 

Glikoz, fruktoz gibi şekerleri içermeyen Tadelle Maxinut, kaliteli çikolatası bir çıtır çıtır gofreti ile lezzetli bir deneyim sunuyor. Film gecelerine, arkadaş sohbetlerine, kahve keyiflerine eşlik eden Tadelle Maxinut Çikolata Kaplamalı Gofret şeker pancarından aldığı lezzeti ile birçok kişinin dolabında ki yerini koruyor. 

Ürün içerisinde 30 gramdan oluşan 20 adet gofret bulunmaktadır. Tatlı krizlerinizde daima ulaşabileceğiniz bir alternatif olması için sizde Tadelle Maxinut Çikolata Kaplamalı Gofret tercih edebilirsiniz. 

Doyurucu ve enerji verici özelliği bulunan Tadelle Maxinut gün içerisinde enerjisi düşenlerin çantasında bulunmak için uygun bir ürün. Bir parça Tadelle Maxinut ile kaybettiğiniz enerjiyi tekrar kazanacaksınız. 

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.