logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Şölen Biscolata Mood Kutu 125 g

Şölen Biscolata Mood Kutu 125 g


Sepette %15 İndirim

Adet Fiyatı : 37,90 TL
Koli Fiyatı (24 Adet) : 837,60 TL
Birim Fiyat: 34,90 TL


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Şölen Biscolata Mood Kutu 125 g

Şölen Biscolata Mood Kutu

Şölen Biscolata Mood Kutu , özellikle çocukların çok sevdiği ve tüketmekten büyük bir zevk aldığı ürünlerin içinde yer almakta. Şölen markasının en özel tatlarından birisi. Değişik yaş grupları için de uygun. Mood olarak bilinen ürün, el değmeden hazırlandı. Değişik tasarıma sahip kutusu ile dikkat çekmekte.

Şölen etiketi ile piyasaya sunulan ürün, değişik moodlar kullanılarak üretildi. Her birinin üzerinde farklı desenler yer alıyor. Kalp ve balık bunlardan bazıları. Böylelikle çocuklar için bir eğitici görevi de söz konusu. İçi tam olarak çikolata ile dolu. Akışkan bir özelliği var. Tazeliğini korumasını biliyor. Çok sert değil. Tek bir ısırık sonrasında dağılıyor. Böylelikle ağzınız çikolataya doymuş oluyor.

Tek başına bu ürünü tüketmek mümkün. Özellikle tatlı isteği olan kişiler için tatmin edici. Ayrıca çayın yanında da kullanabilirsiniz. Kahve ile deneme şansınız var. Her içeceğe uyum sağlıyor. Besleyici ve zengin içeriği bilinen ürünü, Bizim Toptan sitesinden sipariş edebilirsiniz.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.