logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Sarelle Gold Sütlü Çikolatalı Gofret 33 g 20'li

Sarelle Gold Sütlü Çikolatalı Gofret 33 g 20'liPaket
Koli


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Sarelle Gold Sütlü Çikolatalı Gofret 33 g 20'li

Sarelle Gold Sütlü Çikolatalı Gofret

Bol miktarda fındık kullanılarak üretilen Sarelle Gold Sütlü Çikolatalı Gofret çikolata lezzetinden hoşlananlar için ideal bir atıştırmalık. Gofretin % 58’i çikolatalı kremayla ve % 30’u da sütlü çikolata ile kaplı. Gofret yaprakları ise bu lezzeti taçlandıracak çıtırlıkta.

Sarelle Gold Sütlü Çikolatalı Gofret her 100 gramda 2 gr protein, 16,5 gr karbonhidrat ve 10,2 gr yağ içeriyor. İç bölümü tamamen dolgu kremalı olan ürünün kreması çıtır gofretle kaplı. Dış bölümü ise çikolatadan oluşuyor.

Ambalaj içerisinde 33 gr çikolatalı gofret mevcut. Bu ürünü Bizim Toptan internet mağazasının çikolata kaplamalı kategorisinden temin edebilirsiniz.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.