logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Eti Wanted Karamelli Çikolata 22 g 24'lü

Eti Wanted Karamelli Çikolata 22 g 24'lüPaket Fiyatı (24 Adet) : 154,80 TL
Birim Fiyat: 6,45 TL


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Eti Wanted Karamelli Çikolata 22 g 24'lü

Eti Wanted

Farklı bir atıştırmalık türü olan Eti Wanted pirinç patlakları, bol miktarda karamel ve sütlü çikolatanın muhteşem buluşmasından doğuyor. Yanınızda kolaylıkla taşıyabileceğiniz bir ambalaja sahip olan ürün hem pirinç patlaklarının lezzetini hem de karamelin karşı konulamaz kıvamını aynı anda hissetmenizi sağlıyor.

Eti Wanted çikolata kaplaması ile de beğeni topluyor. Sütlü çikolata kaplaması her ısırıkta ağzınızda muhteşem bir tat oluşmasına yardımcı oluyor. Protein, lif, şeker ve sodyum içeren bu ürün gayet besleyici.

Ambalaj içerisinde ürün mevcut. Her biri tekli olarak paketlenmiş ve ağırlığında olan paket şeklinde kullanıma sunuluyor. Bu ürünü Bizim Toptan internet mağazasının çikolata kaplamalı kategorisinden temin edebilirsiniz. Sevdiğiniz lezzetler için internet mağazasına tıklayın.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.